Yukarı Çık

Molfix

Molfix

Bebeklerin doğumundan tuvalet alışkanlığını kazandığı ortalama iki  yıl süresince bebek bezi bebeğin en temel ihtiyaçlarından birisidir.

Bebek bezleri ilk bakışta aynı amaca hizmet ediyor gibi görünse de, bebeğin doğduğu aya,kiloya, cinsiyetine ve tenine göre değişen ihtiyaçlarından dolayı farklı ve bir o kadar da önemli görevler üstlenirler. Özellikle yenidoğan bebekler ilk 6 ayda sadece sıvı tükettiği için, sürekli idrara çıkmakta ve dışkısı sıvı formunda olmaktadır. Bu yüzden özellikle ilk 6 boyunca kullandığınız bebek bezinin emici olması çok önemlidir. Molfix bebek bezi, en emici bebek bezi olma özelliğini taşıyarak, bebek bezinde kalitesini ortaya koymuştur.

Molfix bebek bezi, bebeğinizin hassas cildine uygun bir şekilde üretilerek, inceltilmiş alt yapısı ve esnek bantlarıyla, bebeğinizin rahat etmesini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Molfix ürünleri nelerdir?

Molfix bebek bezlerinin dışında, Molfix ıslak mendil, Molfix bebek  bakım  örtüsü ve Molfix doğuma hazırlık paketi bulunmaktadır.

Molfix Bebek Bezinin Özellikleri:

Genişleyip daralabilen esnek yan bantlara sahip Molfix bebek bezi, bebeğinizin kilosuna uygun olan numarayı seçmeniz halinde bebeğinize uyum sağlayarak ona rahatlık verir.

Daraltılmış bacak arası mesafesi ile, Molfix ile bebekler özgürce, kısıtlama olmadan hareket edebilirler.

 Sağlam cırt cırt bantları seyesinde bebeğiniz ne kadar hareketli ve enerjik olsa bantlar asla açılmaz

Molfix bebek bezleri, inceltilmiş alt yapısına rağmen üstün emici özelliğini korumuştur. İnceltilmiş alt yapısı bebeğinizin vücudunu daha da sararak bebek bezini benimsemesini ve daha huzurlu olmasını sağlar. Bebeğinizin bedenine sıkıca oturan Molfix bebek bezi, sıvı sızmasını engeller.

Molfix Islak Mendili Özellikleri

Molfix ıslak mendilleri, yumuşak dokusu ile bebeğinizin hassas tenini özenle temizler. Cildin pH dengesiyle uyumlu üretinlen ıslak mendiller, düzenli kullanıldığından pişik oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Bebeğinizin cildinizi temizlerken bir taraftan cildin ihtiyaç duyduğu nemi sağlar. Dermatolojik olarak test edilen molfix ıslak mendillerini 5,5 pH değeriyle ciltle uyumludur.

Molfix Bebek Bakım Örtüsünün Özellikleri

Molfix bebek bakım örtüsü, bebeğinizin bezini değiştirmeye yardımcı olan yan ürünlerdendir. Molfix bebek bakım örtüsüyle evinizde, misafirlikte, dışarıda veya arabada nerede olursanız olun, bebeğinizin altını pratik ve hijyenik bir şekilde değiştirmenizi sağlar. Hafif yapısı ve 60x60 ölçüleriyle her zaman yanınızda rahatça taşıyabilirsiniz. Sıvı geçirmez arka yüzeyi ve yumuşak olan emici ön yüzü ile yatak koruyucu olarak da kullanabilirsiniz.

Molfix Bebek Bezi İndirimleri

Molfix bebek bezi indirim ve kampanyalarını www.annelutfen.com sitemizden takip edebilir, dilerseniz abonelik bültenimize üye olarak tüm kampanya ve fırsatlardan anında haberdar olabilirsiniz. En uygun Molfix bebek bezi fırsatlarından faydalanmak için, indirim kuponları bölümünde yer alan kuponları, alışverişiniz esnasında kullanarak, karlı çıkabilirsiniz.

 Mutlu, huzurlu ve gülümseyen bebekler için, üstün emiciliği sayesinde sızdırmayan Molfix bebek bezini kullanabilirsiniz.

Molfix ürünlerinde yaptığımız yarışmalar için, bizi facebook,instagram ve twitter sayfalarımızdan takip edebilirsiniz. Molfix reklamları ve molfix videolarını youtube Annelutfen hesabımız üzerinden takip edebilirsiniz.

 Sitemizden tüm molfix baby ürünlerini görebilirsiniz.

 

Bebek Bezi

32 Ürün

Set Ascending Direction

32 Ürün

Set Ascending Direction