Back to Top

Ana Kucağı - Taşıma (Oto İçin)

Ana Kucağı - Taşıma (Oto İçin)
Sizin İçin Uygun Olan
Ana Kucağı Hangisi?

158 ürün

A'dan Z'ye

158 ürün

A'dan Z'ye

Ana Kucağı Satın Alma Rehberi

Ana kucağı, çift fonksiyonlu bir bebek ürünüdür. Ana kucağını hem bebeğinizi otomobille ile yaptığınız seyahatlerde oto koltuğu gibi kullanabilirsiniz hem de evde ya da dışarıda bebeğinizi içinde güvenli ve konforlu bir şekilde taşıyabilirsiniz. Ana kucağı, bebeğinizin güvenliği için atacağınız ilk adımlardan bir tanesidir. Otomobille seyahatlerinizde bebeğinizi güvenli bir şekilde götürürken bir yandan da bebeğinizin yatış ve duruş pozisyonu rahatsız olmayacağı şekilde tasarlanmıştır.

  • 0-13 kg aralığındaki tüm bebeklerin kullanımı için uygun olan ana kucaklarını alırken dikkat etmeniz gereken en önemli özellik, Avrupa Standartlarına uygun kalitede üretilmiş olması ve çarpışma testlerini geçmiş olması gerekir.
  • Güvenlik için, 3 ya da 5 noktalı emniyet kemerinin olması gerekir.
  • Bebeğiniz ana kucağındayken, bebeğinizin sırt ve omuriliğini rahatsız etmeyecek şekilde tasarlanmış olmalıdır ve ana kucağının kumaş ve dokusu yumuşak olmalıdır.

Ana Kucağı

Ana Kucağı, bebeğinizin ihtiyaç duyacağı en önemli araç gereç ürünlerinden bir tanesidir. Bebeğiniz için anakucağı kullanmak, bebeğinizin güvenliği için yapacağınız en önemli adımdır.  Bebeğinizi taşırken ya da bebeğinizle seyahat ederken, bebeğinizin daha güvenli ve rahat bir yolculuk yapmasını sağlar.

Bebeğiniz yolculuğu esnasında güvenli bir seyahat yaparken, bir yandan duruş ya da yatış pozisyonu bebeğinizi rahatsız etmez. Ana kucağı, oluşabilecek kaza anında bebeğinizin hissedeceği darbeyi azaltarak istenmeyen sonuçlar olmasını önler. Ana kucağı almak kadar, her seyahatinizde bebeğinizi anakucağında taşımakta bebeğinizin güvenliği için önemlidir.

Ana kucağı modelleri arasında, oto koltuğu amacıyla ve ev tipi ana kucağı modeliyle kullanılan modeller bulunmaktadır. Sitemizde her iki ana kucağı modelinde de uygun fiyatlara yer verilmektedir. Bu kategorimizde taşıma sapı bulunan ana kucaklarını görebilirsiniz. Bu sayede bebeğinizi evinizden otomobilinize rahatça taşıyabilirsiniz. Emniyet kemerinizi ana kucağına sabitleyerek yolculuğunuza güvenli bir şekilde devam edebilirsiniz. 

Kullanımı ve temizliği kolay, bebeğinizin huzurlu ve güvenli bir ortam sağlayan ve sevimli oyuncaklarıyla bebeğinizin eğlenmesini de sağlayan ana kucağı çeşitlerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Bright Starts, Svan, BabyBjörn , Kraft ana kucağı, Sunny Baby ana kucağı ve Babyjem gibi markalara ait ana kucakları uygun fiyatlarla annelutfen.com'da!