Back to Top

Yürüteç

78 ürün

A'dan Z'ye

78 ürün

A'dan Z'ye

Yürüteç

Bebeğinizin eğlenerek yürümeyi öğrenmesini sağlayan, güvenlikli ve temizlemesi kolay, bebeğiniz için eğlenceli ve sevimli yürüteçlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Sevimli oyuncaklarıyla bebeğinizin eğlenceli vakit geçirmesini sağlayan, aynı zamanda kas gelişimine yardımcı olan  Babyhope, Crystal Baby , Casual Yürüteç ve Sunny Baby gibi markaların birbirinden sevimli yürüteçleri uygun fiyatlarla annelutfen.com'da!


Yürüteçler, bebeğinizin yürümesine yardımcı, oyuncaklı ve eğlenceli ürünlerdendir. Bebeğinizin kendi başına durmasını sağlar, yürüyerek evde enerjisini atmaya yardımcı olur. Bireysel olarak anne ve babadan koparak kazandığı ilk özgürlüklerdendir.


Yürüteç tavsiyesi arayan ailelerimize, Annelutfen'de en çok tercih edilen yürüteç markalarını şu şekilde sıralayabiliriz: Casual yürüteçler, Diamond Baby yürüteç, Kraft yürüteç Pilsan yürüteç, Pierre Cardin yürüteç yer almaktadır. Yürüteç fiyatları ortalama 40 TL- 200 TL arasında değişmektedir. Fiyatı değiştiren erkenler arasında, kullanılan kumaş kalitesi, kumaş özellikleri, oyuncaklar ve oyuncakların çeşitliliğidir. Annelutfen.com'da en eğlenceli ve kampanyalı yürüteçleri sitemize üye olarak görebilirsiniz.